"מעט, לאט, בשקט"

שהות וסיור מודרך ביער מאכל צומח

Logo_White_Final (1).png

"אתם ניזונים באופן מלא ממה שגדל כאן?"  *  "אתם חיים מזה? עושים מזה כסף?"  *  "אז אין פה בכלל השקייה?"  *  "זה רק אתם פה עושים את הכל בעצמכם?"  *  "מאיפה בא לכם הרעיון הזה?"  *  "יש לי עץ לימון בגינה שלא מניב, מה את חושבת הסיבה?"  *  "מאיפה מביאים את כל הגזם?"  *  "איפה למדתם לעשות את זה?"  *  "איך יודעים איזה עץ לשתול איפה?"  *  "מה זה עץ חמאת הבוטנים? איפה השגתם את כל העצים המיוחדים האלו?"  *  "איך אתם מתמודדים עם מזיקים?"  *  "איפה אתם גרים?"  *  "ואם כולם יעשו יערות מאכל איך יהיה מספיק אוכל בעולם?"  *  "ומה עושה מי שאין לו משק?"  *  "זה חוקי? איך אתם מתמודדים עם הרשויות?"  *  "איך אפשר לדעת על כל הדברים שקורים כאן?"
 
חשבנו שהסגנון שלנו אינדיבידואלי, והתברר לנו שלפחות ברמת החלום, זה שכיח מאוד -
אבל האינרציה, הבירוקרטיה, המומנט הגדול שדרוש לפעמים בשביל הצעד הראשון - איך סבתא ניצה אומרת: "היום כבר לא פשוט לחיות פשוט".
אנחנו רוצים לעזור בהנגשה. לכל מי שחולם, אם בשלב החלום או כבר עם הידיים מלוכלכות בעשייה, וכל מי שפשוט סקרן, או סקפטי (לגיטימי), וגם כל מי שרק בא לו לפרגן, לתת כיף ולהגיד לנו ש'גם אני'. 

בסיור אנחנו מסבירים גם בגדול וגם בקטן, גם בשפה האקולוגית וגם ביום-יום של החיים האישיים - כולל הנדבכים החברתיים והכלכליים, הבירוקרטיה, וכל מה שיעניין אתכם לשמוע - נתאים את עצמנו לצרכים ולמידת העניין שלכם. אורך הסיור: כשעה וחצי.

לתיאום סיור ניתן ליצור קשר עם אורה: 052-6901744
הסיור מועבר ע"י יולי, במחיר 60 ש"ח למשתתף, במינימום של 360 ש"ח. בשישי/שבת: מינימום של 420 ש"ח.
ישנה אפשרות לעלות מופחתת (40 ש"ח למשתתף, במינימום של 120 ש"ח), לסיור המועבר ע"י צוות המקום.


* הסיור הינו אינטקלטואלי, כך שילדים קטנים אמנם מוזמנים באהבה אך בידיעה כי הסיור אינו מותאם להם.